Andi Duli Kimdir? Hayatı Ve Başarısı

Andi Duli Hakkında

Bugün sizlere bir başarı öyküsünden bahsedeceğim ama bu başarı öyküsünü tüm gerçekliği ile anlatacağım.Düşüncelerimi ve fikirlerimi de katarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.Öncelikle Andi duli kimdir ? Andi dulinin hayatı ? Andi duli ve başarısı ile ilgili sırasıyla bilgiler vereceğim fikrimi en sona saklayacağım.Hemen başlayalım lafı uzatmadan;

Andi duli Arnavut kökenli fakir bir ailenin çocuğudur.O zamanlar Arnavutlukta ciddi anlamda sorunlar var elektrik kesilmeleri su kesintileri hali ile birde fakirlik var yaşam standartlarının altını siz düşünün.Aynı Türkiye’de ki gibi Arnavutlarda da Amerikan rüyası olayı var.Son parası ile Amerika ya yola koyuluyor.Uçaktan inip Mcdonald’s a gidiyor ve İngilizce bilmediği için çaresiz kalıyor. Bir yardım yurdunda kalıyor, İngilizce öğreniyor.

Daha sonra bir pizzacıda çalışmaya başlıyor. Kötü bir evde konaklıyor ve yerde yatıyor. Bir gün cebinde olmayan para ile iş dvd leri alıyor oradan da sonuç çıkmıyor. Bir yandan da üniversiteye gidiyor. Üniversitede de 3 sene okumasına rağmen hala 1. sınıfta ve ortalaması 1.60 civarında oluyor. Okuldan atılma riski var. Bir gün bir kişi tarafından Network marketing dvd leri veriliyor. O gün dönüm noktası oluyor. O gün network marketing e adım atmak için bir başlangıç. Daha sonra network marketing ile çok yükseliyor. Dünyanın en zenginleri arasında birisi ve ailesini yanına alıyor hepsini erken emekliye ayırıyor. Bu kendi tarafından anlattığı geçmişi.

Şimdi benim fikrime geldi sıra 🙂 Ben olayın bir dümen olduğunu yada kılıfa uydurulduğunu düşünüyorum. Bunları anlatırken çok inandırıcı gözleri falan yaşarıyor.Şimdi olaya şöyle bakalım ciddi anlamda network marketing yapmakla zincir sistemlere girmek farklı şeydir. Avon, Oriflame gibi firmalar network marketing sıfatına uyuyor. Fakat diğer zincirler bu tanıma kesinlikle uymaz. Dolandırıcılıktır. Farz edelim zincirin sahibisiniz ve insanlar geçmişte sadet zincirlerinden bıkmış çekiniyor. Siz ikna etmek için birilerinin kazandığını göstermek zorundasınız ki ikna edesiniz. Belkide Andi duli evet hayatı doğru fakirmiş zorluk çekmiş ama öne sunulmuş bir denek olabilir. Bu benim fikrim. Ama tabi ki adam gerçek yada değil fark etmez kazancı var bu ortada. Kendinize örnek alacaksanız bu tarz zincirler ile başarılı olanları değil asıl gerçek başarılı olan girişim sahiplerini örnek alınız. Hayatınızda daha başarılı olacaksınız.

Benim söyleyeceklerim bu kadar. Andi dulinin hayatı ve fikirlerimi anlatmaya çalıştım fikirlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir