Marmaris Çilingir Ve Anahtarcı Servisi

Marmaris’te Çilingir Hizmeti

Marmariste çilingir hizmetine ihtiyaç duyacaklar için bugün bir firma araştırması yaptım.Marmaris çilingir ve anahtarcı firmasını inceledim.Sizlere fikirlerimi sunmanın yanında iletişim bilgilerini de sunacağım.İncelemeye zaman kaybetmeden başlayalım.Öncelikle hangi kelimelerde bu firmayı bulabiliyoruz onu bir yazayım. ” Marmaris çilingirMarmaris Anahtarcı , Marmaris nöbetçi çilingir , Marmaris oto anahtarcı ve marmariste çilingir ve anahtarcı ” gibi kelimelerde firmaya ulaşabilirsiniz.

Firmaya ulaşmak için telefon numarası: 0 538 577 92 94 diğer numara: 0 546 868 20 09

Firma adresi ise: Kemeraltı Mahallesi 56 Sokak 28/B Marmaris/Muğla

Firma sahibi: Serkan Aygül

Firma değerlendirmesi: Öncelikle şunu belirtmeliyim ciddi anlamda işini iyi yapan bir firma.Serkan bey hem alanında uzman birisi hemde teknolojiyi takip eden çilingir ve oto anahtar alanında bilgili birisi.O yüzden gözünüz aklınızda soru olmadan kendilerinden çilingir hizmeti alabilirsiniz.Firmayı ben öneriyorum.Kendi sektörlerinde Muğla da ve Marmaris de tek diyebilirim.Güler yüzlü personelleri ile yukarıda belirttiğim adresten ulaşabilir yada telefon ile yardım isteyebilirsiniz.

Kendileri ile görüştüğüm zaman vizyon ve misyonlarını sordum.Serkan bey şu şekilde yanıt verdi;

“Denizim şimdi çok şaşalı sözlere girmeden olayın özüne inmek istiyorum. Marmaris te yada tüm ilçelerinde fark etmez hizmet veriyoruz.Biz çilingir işine 1998 de başladık.Sonrasında 2004 te oto anahtar işine girdik.Bunun için eğitim aldım tabi ki. Oto anahtar olayı cidden zor bir olay.Türkiye de ciddi anlamda hakkını vererek yapan az kişi var.Bu konuda bizi tercih eden müşterimiz asla pişman olmaz.Olayın özü şu biz öncelikle müşterilerimizi kendimiz gibi görürüz.Bize nasıl fiyat çekilmesini istersek öyle fiyat çekiyoruz.Eminiz ki fiyatlarımız rakiplerimize göre çok uygun.Fiyatları beğenmezler ise müşterilerimize olabileceği en iyi fiyatlarda uygunluk yapmaya çalışıyorum.Bir diğer husus ise Müşteri memnuniyeti.Müşterimizin bizden memnun olmama şansı hiç yok.Hem ilgi biçimi hemde ürettiğimiz çözümler ile onları memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Bizleri seçen müşterilerimize buradan sevgilerimi sunuyorum.”

Bunları söyledi. Bir diğer konu ise hangi ilçelerde firmaya ulaşabilirsiniz yada hizmet veriyor bu ilçeleri belirteyim. Belirtirken çilingir olarak aranma kelimelerini de paylaşacağım.

Beldibi çilingir , Akyaka çilingir ,Gökova çilingir ,içmeler çilingir , armutalan çilingir , Hisarönü çilingir , Datça çilingir ,Köyceğiz çilingir

Firma ile ilgili anlatacaklarım bu kadar. Tercihinizden dolayı teşekkür ederim ziyaretçim.Firma ile ilgili şikayet yada sorunuz var ise lütfen yorum olarak belirtiniz.

Bir cevap yazın

Tag: