Gelir Olmadan Kredi Almak

Bu yazımda gelir olmadan kredi almak,çalışmıyorken kredi almak,gelir olmadan kredi çekmek , gelirsiz bankadan kredi çekmek ile ilgili yöntemler ile alakalı öneriler ve çözümler sunacağım.Önerilerin hepsi bizzat tarafımdan test edilmiştir.Deneyimle sabittir.

Bir çok kişi bu konuyu çok merak ediyor ve hiçbir şekilde çözüm bulamıyor.Aslında ihtiyacınız olan miktarlar düşükse bankadan kredi kullanmak çok basittir.Önemli olan bunun taktiklerini bilmektir.

Peki ya nasıl;

# Husus 1 kredi puanıdır: Kredi puanınız bu durumda çok önemlidir.Öğrenmek için findeks tarzı siteleri asla kullanmamak çok daha mantıklıdır.Burda amacım o siteleri kötülemek değil.Bizzat banka tarafından verilen bilgidir.Verilen bilgi bu tarz sitelerden kontrol etmek puanınızı düşürmektedir.O yüzden önermiyorum.Puanınızı bilmenize gerek yok son 3 -6 ay arası kredi kartınızda gecikme yapmadıysanız korkmadan başvuru yapabilirsiniz.Çıkma olasılığı %90 dır.Hayatınızda hiç kredi kartı kullanmadıysanız.Puanınız standart olacağı için yine sıkıntı olmayacaktır.

# Husus 2 nereden çekebilirim krediyi ? : Amacım reklam yapmak olmamakla birlikte Finansbank’ın ENPARA hesabında açtırmanız gerekmektedir.İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.Evinize Enpara görevlisi gönderiyorlar ve hesabınızı açıyorlar.Asla bankaya giderek başvuru yapmayınız.Çünkü gelir beyanı yada sigorta isterler.Hatta mesaj ile yada internetten başvursanız bile size krediniz kullanabileceğinize dair mesaj gönderirler.Fakat şubeye gidince yine sigortalı mısınız kanıtlamanız isterler.O yüzden şube ve internet olayını unutalım.Fakat en para farklı bir olay internet bankacılığı fakat sistem farklı işliyor.

# Husus 3 krediyi nasıl çekeceğim ? sistem nasıl işliyor: En para hesabınızı açtırdığınızı farz edelim. Hesabınıza giriş yapıp kredi bölümünden başvuru yapıp bilgileri doğru giriyorsunuz. Kendinize sanal bir iş yeri ismi buluyorsunuz.Benim var internet üzerinde hizmet verdiğim için tork interaktif adında. geri kalan tüm bilgileri dolduruyorsunuz aylık gelirinizi 2000 civarı yazabilirsiniz. sabit telefon yazmak zorundasınız ve bu telefon ev telefonunuz olabilir.Yada tanıdığınızın olabilir.

çekeceğiniz miktar 1000-5000 arası olmalı.İşte en önemli kısıma geliyoruz. Farz edin ki 5000 tl yazdınız sistem size bu miktarı vermeyecek.Uyarı çıkıyor ve diyor ki sana 5000 veremeyiz ama 1470 veririz.Onaylarsanız sizi arıyorlar bilgileriniz doğrumu diye soruyorlar.sizde doğru diyorsunuz ve 10 saniye içinde para hesabınızda oluyor.

Asla 1 krediniz varken 2. krediye başvurmayın red yersiniz.Peki daha yüksek nasıl çekebilirsiniz.var olan krediyi erken kapatırsanız.Tekrar aynı şekilde başvuru yaparsanız size önereceği miktar yükselmektedir.Ama şunu da unutmayın bir maksimum üst limitiniz olacaktır.Sonuçta çalışan biri değilsiniz ve sigorta göstermiyorsunuz.

Eğer sistem size hiç öneri sunmadı ise red yersiniz ki bu ihtimal %5 civarındadır.Tekrar başvuru yapmayın çünkü puanınız düşer.

Bu yazımda sizlere kredi konusunda yardımcı olmaya çalıştım aklınıza takılan sorular yorum olarak yazabilirsiniz.

En para ya bize verdiği bu hizmet içinde teşekkürü borç bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir