Gizlilik Politikası

Site kullanım şartlarına Hoş geldin sayın ziyaretçi.Bu siteyi kullanıyor isen aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

1.Yaptığım yorumda yasal bir suç doğuracak durumlarda suçumun sorumluluğunu kabul ediyorum.

2.Sitedeki yazıları kendi siteme ekler isem tüm doğacak yasal süreçteki suçlamaları kabul ediyorum.

3.Reklamlardan doğacak dolandırma,Bilgilerimin çalınması gibi durumlardan arastiranadam.com un herhangi bir yükümlülüğü olmayacağı durumunu kabul ediyorum.

4.İçerik ekleyerek yazdığım yazıların tüm sorumluluğunu kabul ediyorum ve bu siteyi tenzih ediyorum.

5.Bu siteyi kullanarak yukarıdaki maddeleri kabul ediyorum.

Diğer Bir kullanım şartı maddeleri:

Bu siteye ait içerikler (resim, yazı gibi.) izinsiz kopyalanamaz ve alıntı yapılarak, başka sitelerde yayınlanamaz.Yazılarımız özgün üretilmektedir.arastiranadam.com adresine ait içerikler (resim, yazı gibi) iznimiz olmadan ticari amaçla kullanılamaz.

Sitede bulunan içeriklerin (resim, yazı gibi ) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. bir de, arastiranadam.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, arastiranadam.com sorumlu değildir.

Sitede, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden arastiranadam.com sorumlu değildir. Sitedeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan arastiranadam.com sorumlu değildir.
Sitemizde ”Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi” Sayfasının haber vermeden güncelleme hakkını saklı tutmaktayız.