Hakkımızda

Araştıran adam kimdir?
Araştıran adam hayali bir karakterdir. Net olarak şu demek doğru olmaz.

Peki o zaman logoda ki kim?
Logodaki kişi bir hayali karakter seçimidir. Kim olduğu belirsizdir. Görsel olarak yurt dışından bulunmuş bir resimdir.

Peki neden böyle bir site açıldı?
İnternet üzerinden birçok siteden pek çok bilgiyi bulabiliyorsunuz. Fakat genel olarak bir çok site ne yazık ki çok kalitesiz içerik sunmaktadır. Bazı kaliteli sitelerde ise ansiklopedi tarzında yazılarda mevcut ve o bilgilerde daha çok akademik alanlara hitap ediyor. Araştıran adam olarak o tarzda yazmıyor, genelde ziyaretçi ile iletişim halinde muhabbet eder gibi yazılar yazmaya çalışan yazarlarımız mevcut. Bu yazarlar bilgileri tek kaynaktan almıyor; konuya bilgi, tecrübe ve aldıkları eğitimi katarak gerekirse bir çok siteden araştırıp, okuyup, harmanlayıp okunması ve anlaşılması kolay ve zevkli yeni bir içerik çıkarıp sizlere sunuyorlar. Yazarlarımızın hepsi aynı tarzda yazmaktadır.

Hangi kategorilerde yazıyorsunuz?
Şu sektör demek yanlış olur yazarlarımızın ne ilgisini çekerse onu yazıyor. Kategori sınırlaması yok ne olursa yazıyorlar. O yüzden onlar araştıran adamlar. Sitemize bayan yazarlarda gelecek illa araştıranların erkek olacağı anlamına da gelmiyor tabi ki. Araştırılmasını istediğiniz konuları çekinmeden bize yazabilirsiniz.

Peki başka neler var burada?
Yakın zamanda forum sistemimiz aktif olacak. Soru cevap kısmı da gelecek ki oradan sorular sorup direk cevap alabileceksiniz. Yine kategori fark etmeden olacak bunlar. Öte yandan ileri ki dönemlerde çekilişler ile ziyaretçilerimize hediye ürünler sunmayı düşünüyoruz. Aslında çok düşündüğümüz şey var ama tabi bunlar zamanla olacak şeyler. O yüzden zamana yayarak ilerleyeceğiz. 

Sizlere nasıl ulaşabiliriz?
Yazarlarımıza her yazının alt kısmındaki yorumlar kanalı ile sorularınızı yöneltebilirsiniz. En kısa sürede cevap alacağınıza inanabilirsiniz. Çok beğendiğiniz yazarları dilerseniz sosyal medyada takip edebilirsiniz. Onun için yazının altındaki yazar bölümünde her yazarımızın sosyal medya adresleri yer almaktadır.

Saygılarımızla Araştıran Adam Ekibi