Oyun Oynayarak Para Kazanma Ütopya Online

Değerli okurlarım bugün sizler için oyun oynayarak para kazanma ile ilgili araştırmalar yaptım.Bir yandan da kendimde deneyerek test etme fırsatı buldum.Şimdi bu bilgileri detaylı şekilde sizlere anlatacağım;

Bir çok oyundan para kazanabiliyorsunuz.Bu oyunların hepsini sizlere tanıtmayacağım en güvenilir olanı tanıtacağım.Oyunun ismi Ütopya Online. Linkini konu sonunda sizlere sunacağım.

Oyun bir çiftlik oyunu.İnek alıp,süt üretip,sütü satıp ütopya parası elde edip ütopya parasını gerçek paraya çevirip çekebiliyorsunuz.Peki oyun sistemi nasıl dönüyor.Oyuna ücretsiz üye olabiliyorsunuz.Size oyun başında bir inek alacak para veriyorlar.Her ineğin saatte vereceği süt kapasitesi mevcut.İlk başta verdikleri para ile saf inek alabiliyorsunuz.Fakat kazandırdığı para kuruş kuruş gidiyor.

Aylık 1000 lira üstü bile kazanabilirsiniz peki nasıl ?: Oyunda gerçek para ile ütopya parası alına biliyor . Onunla da sütü fazla veren dom dom inek ya da sinirli inek alabiliyorsunuz.100-300 Türk lirası yatırımla büyük miktarlar kazanabiliyorsunuz.Her inek ömür boyu sizin oluyor.Önemli olan biraz matematik hesabı yapmanız gerekiyor.Örnek bir tablo size aşağıda sunacağım.

4800 ütopya parası 1 Türk lirasına eş değer.Hesabınızı bunun üzerinden yapmalısınız.Yani günlük 4800 ütopya parası üretecek şekilde inek türlerinden alırsanız.Aylık yattığınız yerden 30 Türk lirası kazanırsınız.Parayı çekmez inek almaya devam ederseniz.Gelirinizi büyük miktarlara ulaştırabilirsiniz. Bunun için orta derece toplama çarpma işlemi bilmeniz yeterli olacaktır.

Peki sistem güvenilir mi ?

Ben açıkçası sisteme güveniyorum.Ama kapanmayacağının garantisini kimse veremez.Üye olduktan sonra 7/24 destek alabileceğiniz Telefon numaraları mevcut oradan destek alabiliyorsunuz.Bu bir güven göstergesidir.Bir de kendileri firma olup vergi mükellefidir.Yani tamamen yasal bir iş yapıyorlar.Tekrar belirteyim yinede bu kapanmayacağı anlamına gelmez.Şahsi fikrim bu sistem bir Ponzi şeması da olabilir.Ponzinin ne olduğunu internetten araştırarak öğrenebilirsiniz. Bu şahsi fikrimdir kimseyi karalamak amaçlı yazmıyorum.Ama bu oyun denenebilir.Üzülmeyeceğiniz miktarlar yatırmanızı tavsiye ediyorum.Şahsi fikrin en az 2 sene civarı açık kalabileceği yöndedir.

Sistemde referans sistemi mevcut üye yaptığınız kişiler ile puanınız arttırmak ve seviye atladıkça var olan ineklerinizin üretim miktarı artmaktadır.2 saate birde bonus vermektedir. mutlaka takip edip bonusları kaçırmayınız.

Hepinize bol kazançlar dilerim.Aklınıza takılan tüm soruları yorum olarak sorabilirsiniz.

Herhangi bir sorun durumunda buradan yada facebook grubumuzdan bildireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir