Recyclix İle Para Kazanma

Geri Dönüşümden Para Kazanmak

Bugün sizlere Recyclix ile para kazanma , Recyclix gerçekleri , Recyclix güvenilir mi ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdim ve bu konu ile ilgilide tanıtım videosu çektim konu içinde hem yazılı hemde videolu tanıtım mevcut. Hangisi kolayınıza gelir ise onu seçebilirsiniz.

Şimdi Recyclix şirketi nedir öncelikle bunu açıklayayım. Recyclix şirketi bir atık toplama ve geri dönüşüm firmasıdır. Daha doğrusu onların söylediği kadarı ile öyle. Kendilerine o kadar güveniyorlar ki gelin bizi hem iş yerimizde hemde çalışma alanımızda ziyaret edin diyorlar. Şirket Polonya da hizmet vermektedir.

Peki sistem nasıl işliyor en önemli konu bu. Sistem sizin yatırımınız ile şirketlerini büyütüyorlar aslında onların kazancı %100 fakat size aldığınız atıklardan %6 ile %14 arası kazanç fırsatı sunuyorlar. Peki nasıl oluyor ? Siz girip atık alıyorsunuz, atık 3 haftada işleniyor ve % 6 kazanıyorsunuz. 5 hafta beklerseniz poşet gibi ürünlere dönüştürülüyor, %14 kazanıyorsunuz. Bu durumda para çekme durumuna siz karar veriyorsunuz. Profil ayarlarında otomatik yatırım seçeneği mevcut. Örnek 100 euro yatırı yaptınız. 3 hafta sonra otomatik olarak kazancı siteye girmeden çekilebilir panele aktarma durumunu açabilirsiniz, yatırdığınız parayı çekmiyorsunuz ve sürekli otomatik olarak tekrar atık alıyor. Bu durumda her periyotta kazanç sağlıyorsunuz.

Sistem şu an için 1.5 sene civarıdır açık ve güven vermektedir. Kısa süreliğine mailinizi onaylar ve kişisel bilgilerinizi panelden girerseniz 20 Euro hediye ediyor ve atık alabiliyorsunuz. Bunu kesinlikle kaçırmayınız.

Referans sistemi ile her sisteme dahil ettiğiniz kişinin yatırımından o kişiden kesilmeyecek şekilde %12 kazanıyorsunuz. Hem de her yatırımından. Bu arada gerçek yatırım yapmayan kişilerin 60 gün sonunda hesabı durdurulmaktadır. Bunu da aklınızdan çıkarmayınız.

Para çekme ve yatırma olarak ise havale kredi kartı ve bitcoin sistemini kullanmaktadırlar.

Bu sistem para kazanma sistemlerinin En farklı ve en garanti olanı görünmektedir.Yinede üzülmeyeceğiniz miktarları yatırmanızı tavsiye etmekteyim aklınıza takılan soruları yorum olarak sormaktan çekinmeyiniz.

Güncelleme: Birde yatırımlara dikkat arkadaşlar buda ponzi şemasıdır. Bunu bilerek yatırım yapınız. Kesin bilgidir, bizzat adresler araştırıldı ve yeni güncel bilgiler alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir