Ziraat Bankası Eft Saatleri

Ziraat Bankası Eft İşlemleri

Değerli ziyaretçilerim yada site üyelerim.Bir çok kişinin bazen ihtiyacı olacak bir konu olan Ziraat bankası eft saatleri , Ziraat bankasının eft saatleri yada Ziraat eft saatleri  ziraat bankası eft saat saat kaça kadar oluyor konusunda detaylar vereceğim.Bu arada eft ile havaleyi bazen karıştıranlar olmakta.

Eft 2 farklı banka arasında yapılan para transferi işlemi.Havale ise aynı bankalar arasında yapılan havale işlemidir. Havale gün saat fark etmeden anında karşı hesaba yansır iken eft de aktarım sadece belli saatlerde karşı hesaba geçmekte.Bu saatleri yazımda bulmanız mümkün.

Bazen önemli bir işiniz oluyor para yatırmanız gerekiyor veya başkası size para yatıracak oluyor.Bu durumlarda merak ediyorsunuz hangi saatlerde ödeme geçer yada gelir diye. En kötüsü ise hafta sonuna sarkacak olmasıdır.Hafta sonuna sarkacaksa vay halinize.Neyse konuyu çok uzatmayayım.

2016 yılına göre eft saatleri ki yıla göre genelde değişmiyor.Ama yıl olarak da belirteyim ne olur ne olmaz.Saat 17:00 a kadar eft işlemleri karşı hesaba geçmektedir.Bir sonraki gün eğer cumartesi yada pazar değil ise yani hafta içi ise sabah 8:30 da hesabınıza geçimi sağlanır.

Tabi ki bu Eft yapma saatini kaçırdığınız taktirde bu şekilde.Hafta sonuna aksayan işlemler sabah saat 8:30 da hesaba yatımı gerçekleşmektedir.

Bu konuda söyleyeceğim konular aslında bu kadar.Belki ihtiyacınız olur bu bilgiye diye araştırıp kaleme alma ihtiyacı duydum.Yazımı zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir